Vítáme Vás na stránkách cestovní kanceláře Viking Line

Naše cestovní kancelář podniká zájezdy do Norska, Švédska a Finska již více než dvacet let. Během našich výprav jsme poznali množství cest, oblastí a národních parků patřících k těm nejkrásnějším a nejzajímavějším v těchto severských zemích. Ať už pojedete na kole, půjdete pěšky nebo Vás povede lyžařská stopa, krása a majestátnost této krajiny si vás navždycky podmaní.

John Muir Trail

b_201_133_16777215_0_0_images_phocagallery_narodni-parky-jihozapadu-usa_img_6712.jpg

Jedinečný vysokohorský přechod v Americe - Pohoří Sierra Nevada ve slunné Kalifornii  ·  Národní parky Sequoia, Kings a Yosemite  ·  Mt. Whitney - nejvyšší hora USA bez Aljašky

srpen 2024

kvóta počtu účastníků je už naplněna

Pěší přechod 340 km dlouhé stezky John Muir Trail v nejúžasnější vysokohorské scenérii Spojených Států. Stezka, která spojuje národní parky Sequoia a Kings s národním parkem Yosemite, nás zavede do království borových lesů, kamenitých planin, horských jezer, alpinských luk a žulových srázů tří a čtyřtisícových vrcholů pohoří Sierra Nevada.

PROGRAM ZÁJEZDU: 1. den - odlet z Prahy, přílet do Los Angeles, ubytování v motelu  2. den - přejezd do NP Sequoia  3. - 21. den -  přechod stezky John Muir Trail, cca 12. den doplnění zásob potravin  22. den - přejezd do Los Angeles, ubytování v motelu  23. den - odlet z Los Angeles  24. den - přílet do Prahy

VYBAVENÍ: Stan, spacák, karimatka, batoh, dobré trekingové boty nebo pohorky UBYTOVÁNÍ: Nocuje se na tábořištích v přírodě a v kempech ve vlastním stanu a 2x v motelu. STRAVOVÁNÍ: Každý účastník se stravuje z vlastních zásob  CENA ZÁJEZDU: Zahrnuje letenku včetně letištních poplatků, dopravu autobusem, ubytování v kempech a 2x v motelu, vstupy do národních parků, placený permit, opravňující k přechodu JMT, mapky a průvodce. POJIŠTĚNÍ: CK Viking Line je podle zákona pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře. Cena zájezdu neobsahuje pojištění léčebných výloh a  pojištění na storno zájezdu ze zdravotních nebo rodinných důvodů, ale na požádání je můžeme pro vás uzavřít.. Pojištění storna zájezdu však může být sjednáno pouze před zaplacením první platby, ať už zálohy nebo celé ceny zájezdu. NÁROČNOST: vyšší  ODLET: Z Prahy  OSTATNÍ: Počet účastníků je omezen na osm.