Vítáme Vás na stránkách cestovní kanceláře Viking Line

Naše cestovní kancelář podniká zájezdy do Norska, Švédska a Finska již více než dvacet let. Během našich výprav jsme poznali množství cest, oblastí a národních parků patřících k těm nejkrásnějším a nejzajímavějším v těchto severských zemích. Ať už pojedete na kole, půjdete pěšky nebo Vás povede lyžařská stopa, krása a majestátnost této krajiny si vás navždycky podmaní.

John Muir Trail

b_200_133_16777215_00_images_phocagallery_MtWhitney_img_4840.jpg

Pohoří Sierra Nevada ve slunné Kalifornii  ·  Národní parky Sequoia, Kings a Yosemite  ·  Mt. Whitney - nejvyšší hora USA bez Aljašky

srpen - září 2020
přibližná cena 45 000 Kč

Pěší přechod 340 km dlouhé stezky John Muir Trail v nejkrásnější vysokohorské scenérii Spojených Států. Stezka, která spojuje národní parky Sequoia a Kings s národním parkem Yosemite, se vine horskými loukami, klikatí mezi jezery a prochází údolími lemovanými žulovými srázy tří a čtyřtisícových vrcholů pohoří Sierra Nevada.

PROGRAM ZÁJEZDU: 1. den - odlet z Prahy, přílet do San Francisca  2. den - přejezd do NP Sequoia  3. - 21. den -  přechod stezky John Muir Trail  22. den -přejezd do San Francisca  23. den - odlet ze San Francisca  24. den - přílet do Prahy

VYBAVENÍ: Stan, spacák, karimatka, batoh, dobré trekingové boty nebo pohorky UBYTOVÁNÍ: Nocuje se na tábořištích v přírodě a v kempech ve vlastním stanu a 1x v motelu. STRAVOVÁNÍ: Každý účastník se stravuje z vlastních zásob  CENA ZÁJEZDU: Zahrnuje letenku včetně letištních poplatků, dopravu autobusem, ubytování v kempech a 1x v motelu, vstupy do národních parků, placený permit, opravňující k přechodu JMT, mapky a průvodce. POJIŠTĚNÍ: CK Viking Line je podle zákona pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře. Cena zájezdu neobsahuje pojištění léčebných výloh a  pojištění na storno zájezdu ze zdravotních nebo rodinných důvodů, ale na požádání je můžeme pro vás uzavřít.. Pojištění storna zájezdu však může být sjednáno pouze před zaplacením první platby, ať už zálohy nebo celé ceny zájezdu. NÁROČNOST: vyšší  ODLET: Z Prahy  OSTATNÍ: Počet účastníků je omezen na osm.