Vítáme Vás na stránkách cestovní kanceláře Viking Line

Naše cestovní kancelář podniká zájezdy do Norska, Švédska a Finska již více než dvacet let. Během našich výprav jsme poznali množství cest, oblastí a národních parků patřících k těm nejkrásnějším a nejzajímavějším v těchto severských zemích. Ať už pojedete na kole, půjdete pěšky nebo Vás povede lyžařská stopa, krása a majestátnost této krajiny si vás navždycky podmaní.

Švédsko na běžkách

b_200_133_16777215_00_images_phocagallery_fotky_img_20180301_133714.jpgLofsdalen – ráj švédského běžeckého lyžování · 120 km běžeckých stop · Lyžování uprostřed čisté severské přírody · Samota a ticho ·  Možnost dopravy letadlem

 

9. - 17. 1. 2021     27. 2 - 7. 3. 2021
13 900 Kč             14 900 Kč

Oblíbený zájezd do Norska na běžky je v nadcházející zimě kvůli zavřeným norským hranicím stále nejistý, a proto jsme pro milovníky dalekých stop připravili zájezd do Lofsdalenu, švédského ráje klasického lyžování. V borových lesích a na holých planinách v okolí osady je upravováno 120 km běžeckých stop na klasiku i bruslení a stejně jako jinde na severu si tady lyžař může kromě čisté přírody, prašanu a kvalitních stop vychutnávat samotu, tolik vzácnou na českých horách.

PROGRAM ZÁJEZDU:  1. den - odjezd z ČR, noční trajekt přes Balt  2. den – přejezd ze Švédskem do Lofsdalenu, ubytování 3. – 7. den – lyžování v okolí  8. den – přejezd do na trajekt  9. den - návrat do ČR

VYBAVENÍ: Lyžařská výbava na klasiku i bruslení UBYTOVÁNÍ: Ve vybaveném srubu s kuchyňkou, WC a sprchou. Spí se na postelích ve vlastním spacáku nebo ve vlastním ložním povlečení. STRAVOVÁNÍ:  Každý se stravuje z vlastních zásob. CENA ZÁJEZDU: Zahrnuje dopravu mikrobusem, trajekty, 6x ubytování ve vybaveném srubu, služby průvodce, mapky a informační materiály. V případě letecké dopravy není cena letenky zahrnuta v ceně zájezdu. POJIŠTĚNÍ: CK Viking Line je podle zákona pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře. Cena zájezdu obsahuje pojištění léčebných výloh a  pojištění na storno zájezdu ze zdravotních nebo rodinných důvodů. Pojištění storna zájezdu však může být sjednáno pouze před zaplacením první platby, ať už zálohy nebo celé ceny zájezdu. ODJEZDY: Po trase Jablonec, Praha, Ústí nad Labem. Účastníkům z Moravy a Slovenska poskytujeme zvláštní vzdálenostní slevu.