Vítáme Vás na stránkách cestovní kanceláře Viking Line

Naše cestovní kancelář podniká zájezdy do Norska, Švédska a Finska již více než dvacet let. Během našich výprav jsme poznali množství cest, oblastí a národních parků patřících k těm nejkrásnějším a nejzajímavějším v těchto severských zemích. Ať už pojedete na kole, půjdete pěšky nebo Vás povede lyžařská stopa, krása a majestátnost této krajiny si vás navždycky podmaní.

Pobřežím Norska za polární kruh 

b_200_133_16777215_00_images_phocagallery_pobrezim-norska-za-polarni-kruh_017.jpg

Cykloturistické putování fascinujícím pobřežím Norska, rozbrázděného fjordy a posetého tisíci ostrovy a ostrůvky. Naše výprava sleduje vyhlášenou vyhlídkovou silnici Kystriksveien, která se klikatí podél moře a nese zasloužené pojmenování nejkrásnější pobřežní cesta na světě. Fjordy a úžiny mezi ostrovy a pevninou překonáme mosty nebo trajekty a než dosáhneme jejího konce za polárním kruhem, zavede nás do rybářských vesnic, na mořem bičované ostrůvky a k horám a skalám, které svými tvary odjakživa jitřily lidskou fantazii.

Pobřežní silnice se sedmi trajekty · Rybaření na mořských útesech · Torghatten – hora s přírodou vytvořeným tunelem uprostřed · Horský hřeben Sedm Sester · Ledovec Svartisen · Mořský vír Saltstraumen · Ubytování v chatkách ·  Doprava mikrobusem a putování v malé skupině

10. – 25. 8. 2019
23 900 Kč

Program zájezdu naleznete zde